Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

Warsztaty filmowo-matematyczne dla odważnych.

Kto by nie chciał zbudować czegoś z Lego, porobić temu zdjęć, a potem złożyć tego wszystkiego w film? Jest jeden szkopuł - film musi wyjaśniać zadane zagadnienie matematyczne. Czy to powstrzyma Cię?
Już w sobotę 29 października 2022 pierwsze zajęcia w ramach warsztatów filmowo-matematyczne dla odważnych.
Uczestnicy pod okiem opiekunów będą zgłębiać tajniki animacji poklatkowej, fotografii, montażu filmu animowanego, a przy okazji nie tylko uczyć się samemu matematyki, ale uczyć się jak ją objaśniać w sposób zrozumiały innym.
Zapraszamy do gmachy Wydziału MiNI ul Koszykowa 75.
Harmonogram warsztatów
29 października 2022 Dzień 1
godz. 9-12: Wprowadzenie tematów filmów. Omówienie zagadnień matematycznych
godz. 12-14: wybór tematów filmów. Scenografia: wstęp.

30 października 2022 Dzień 2
godz. 9-12: Budowanie scenografii.
godz.12-14: Zapoznanie się ze sprzętem fotograficznym. Początek zdjęć.

5 listopada 2022 Dzień 3:
godz. 9-12: Zdjęcia do filmu.
godz.12-14 Obróbka cyfrowa: wstęp.

Dzień 4 (opcjonalnie): Obróbka cyfrowa.

Przypominamy o konieczności dostarczenia wszystkich dokumentów zwiazanych zprojektem. Szczegóły w zakładce Rekrutacja

Matematyka dla Ambitnych

Jak już wiecie w najbliższym tygodniu rozpoczynamy zajęcia Matematyki dla Ambitnych,
I grupa poniedziałek 16.30-19.45
II grupa wtorek 17.00- 20.15
Zajęcia będa zdalnie, a link do zajęć dostana osoby zakwalifikowane najpózniej juteo rano.

Zakończenie rekrutacji na indywidualne zajęcia matematyczne

Zakończylismy rekrutację na indywidualne zajęcia matematyczne w ramach projektu MatFizChem.
Wszyscy zainteresowani zostali powiadomieni o dalszym postępowaniu.
Należy teraz przygotować i wysłać do nas oryginalne dokumenty.
Informacje na ten temat w zakladce Rekrutacja.

Rekrutacja na zajęcia matematyczne

Przedłużamy rekrutację na zajęcia matematyczne (indywidualne i zbiorowe) do dnia 30 września

Rekrutacja na zajęcia Edukacja Filmowa

W ramach zadania zapraszamy uczniów klas V-VIII SP oraz uczniów LO na zajęcia Warsztaty filmowo-matematyczne dla odważnych.
Pod okiem opiekunów uczestnicy będą zgłębiać tajniki animacji poklatkowej, fotografii, montażu filmu animowanego, a przy okazji nie tylko uczyć się samemu matematyki, ale uczyć się jak ją objaśniać w sposób zrozumiały innym.
Rekrutację prowadzimy w dniach 15.09- 25.09.2022.

Rekrutacja indywidualna na zajęcia Matematyka dla Ambitnych oraz Mistrz kodowania

Rekrutacja na zajęcia "Laboratoria Fizyczne"

Rekrutacja na zajęcia "Laboratoria Fizyczne" będzie trwała od 06.09.2022 do 22.09.2022.

Rekrutacja na zajęcia "Kursy przygotowawcze do olimpiady i konkursów fizycznych" będzie trwała od 06.09.2022 do 19.09.2022.

Rekrutacja na zajęcia "Szkoła Holografii"

Rekrutacja na zajęcia "Szkoła Holografii" będzie trwała od 06.09.2022 do 23.09.2022.

Rekrutacja na zajęcia "Indywidualne praktyki laboratoryjne"

Rekrutacja na zajęcia "Indywidualne praktyki laboratoryjne" będzie trwała od 06.09.2022 do 19.09.2022.

Subskrybuj MatFizChem RSS