Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

Laboratoria Fizyczne

Jeden cykl zajęć realizowanych w jednym semestrze będzie składał się z 10 spotkań, w trakcie których uczniowie będą wykonywać ćwiczenia laboratoryjne w Centralnym Laboratorium Fizyki Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Uczniowie będą pracować w zespołach 3-osobowych pod opieką pracownika lub doktoranta. Możliwe jest również wykonywanie doświadczeń zdalnie, za pośrednictwem strony www.

Zajęcia laboratoryjne są zajęciami, na których uczniowie będą mogli rozwinąć swoją pasję pracując w laboratorium i własnoręcznie wykonując doświadczenia pogłębiające wiadomości. Uczniowie zdobędą doświadczenie w pracy w laboratorium oraz w grupie pod okiem doświadczonych pracowników, którzy sprawią, że zawiłe zagadnienia staną się proste.

Do udziału w projekcie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych fizyką. Kurs 10 zajęć w laboratorium każde trwające 3 godziny lekcyjne. Zajęcia prowadzone są w grupach 2 lub 3 osobowych.

CLF może obsłużyć do 84 uczniów (28 zespołów po 3 osoby).

Pierwsze zajęcia to zapoznanie się z Regulaminem BHP i podział na grupy ćwiczeniowe.