Szkoła holografii

Szkoła holografii to warsztaty, na których uczniowie będą mogli rozwinąć swoją pasję pracując w laboratorium i własnoręcznie wykonując prawdziwy hologram.

Do udziału w projekcie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych (najchętniej z wyższych lat) na jednorazowe zajęcia w laboratorium trwające 6 godzin. Warsztaty prowadzone są w grupach 6-cio osobowych, które dzielone są na 3 pary – każda z nich wykonuje swoje układy i hologramy.

Uczniowie zainteresowani doskonaleniem swoich umiejętności związanych z optyką i chęcią zdobycia doświadczenia w pracy w laboratorium będą mieli możliwość spróbować wykonać swoje pierwsze kroki pod okiem doświadczonych pracowników, którzy będą dbali o to, żeby na końcu otrzymać jak najlepszej jakości hologram. Każdy uczeń będzie miał możliwość samodzielnego ustawienia układu i decyzji o tym jak będzie wyglądał wykonywany hologram.

REKRUTACJA
Uczniów zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie formularzy rekrutacyjnych (zakładka Rekrutacja) i dostarczenie ich do biura projektu (patrz regulamin rekrutacji).

Dokumenty:
Karta rekrutacji