Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

Algorytmika

Wyniki rekrutacji na III cykl zajęć z Algotytmiki
Wszystkie osoby z listy zakwalifikowanych zapraszamy na zajęcia w sobotę 7 maja do gmachu MiNI o godzinie 9.15 gmach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej))
Aby uczestniczyć w projekcie wymienione niżej osoby powinny dostarczyć, jeśli jeszcze tego nie zrobiły dokumenty rekrutacyjne i uczestnika

Lista zakwalifikowanych
1. Tomek Nguyen
2. Piotr Rawa
3 .Krystian Tilzen
4. Jakub Łuba
5. Filip Nowak
6. Mikołaj Wróbel
7. Michał Motylewski
8. Zuzanna Hanna Pawłowska
9. Fryderyk Wolny
10. Bartosz Topa
11. Maciej Wieteska
12. Katarzyna Furmanek
13.Kacper Chojniak
14. Maksymilian Chojniak
15. Inga Mielnik
16. Mateusz Lachowicz
17. Oliwier Misztal

Zajęcia beda odbywały się w soboty. (4 razy)
Pierwsze zajęcia 7 maja 2022

Terminy spotkań Algorytmika

7, 14, 21 oraz 28 maja 2022 r

Wyniki rekrutacji wrześniowej II cykl zajęć z Algotytmiki

Wszystkie osoby z listy zakwalifikowanych zapraszamy na zajęcia w sobotę 5 października do gmachu MiNI o godzinie 10.00 do sali 105, I piętro

Zajęcia według harmonogramu

10.00-11.30 zajęcia
11.30-11.40 Przerwa na coś smacznego
11.40- 13.10 zajęcia

Terminy kolejnych zajęć poniżej

Aby uczestniczyć w projekcie wymienione niżej osoby zakwalifikowane proszone są o wypełnienie dokumentów uczestnika: (Klauzula informacyjna, kwestionariusz osobowy oraz oświadczenie uczestnika-do pobrania niżej) Dokumenty należy dostarczyć do biura projektu lub przynieść na pierwsze zajęcia.
Ostateczny termin dostarczenia dokumentów 5.10.2019r.

UWAGA. Na poniższej liscie znajdują sie osoby, które dostarczyły dokumenty rekrutacyjne i zarejestrowały sie na portalu.

Jeśli ktoś przegapił termin dostarczenia dokumentów ciągle jeszcze może to zrobic.

Lista zakwalifikowanych
25. Wojciech Golis
26. Maciej Gostkowski
27. Ignacy Stępniewski

Zajęcia beda odbywały się w soboty. (4 razy)
Pierwsze zajęcia 5.10. 2019

Terminy spotkań Algorytmika

05 października, 12 października, 26 października, 23 listopada.

Pierwsze zajęcia 25 maja godz 10.00-14.00 sala 105 gmach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej))

Lista uczniów zakwalifikowanych do zadania w roku 2019. Młodsze dzieci zapraszamy w przyszłym roku.

1 Paweł Dąbrowski
25 Tomasz Żyra
Lista rezerwowa
Mateusz Wacławiak

Zajęcia dla uczniów liceum rozwijające algorytmiczne myślenie.
Myślenie algorytmiczne polega na dokładnym zrozumieniu problemu, przeanalizowaniu struktury
rozwiązań, potencjalnych szczególnych przypadków, a następnie próbie skonstruowania rozwiązania w sposób systematyczny i oszczędny. Takie podejście do rozwiązywania problemów przydaje się nie tylko przy programowaniu, ale można je stosować także w życiu codziennym.

W ramach zajęć uczniowie zostaną wprowadzeni w techniki myślenia algorytmicznego, a także poznają kilka klasycznych metod
konstrukcji algorytmów. Dowiedzą się także, jak porównywać różne rozwiązania tego samego problemu i co to znaczy, że jeden algorytm jest lepszy od drugiego.

Forma zajęć: Zajęcia odbędą się w formie cyklu spotkań o charakterze warsztatowym -4 spotkania po 4 godziny każde.
Każde spotkanie będzie poświęcone innemu aspektowi myślenia algorytmicznego. Uczniowie poznają podstawowe pojęcia i techniki, a następnie będą mogli je
samodzielnie przećwiczyć. Na pierwszych zajęciach uczestnicy dostaną tematy do samodzielnego
opracowania, a uzyskane rozwiązania będą mogli przedstawić na ostatnich zajęciach w formie prezentacji.

W ramach zadania odbędą się 4 cykle zajęć dla 25 osobowych grup każdy.
Terminy zajęć w roku szkolnym 2018/2019
25.05. 2019
01.06.2019
08.06.2019
15.06.2019

Zajęcia będą odbywały sie w godzinach 10.15-13.45 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej))

REKRUTACJA

Uczniów klas licealnych zainteresowanych udziałem w warsztatach algorytmicznych prosimy o wypełnienie formularzy rekrutacyjnych (zakładka "Rekrutacja") i dostarczenie ich do biura projektu (patrz regulamin rekrutacji) w terminie do 7 maja.

REKRUTACJA 2019/2020
Dokumenty: