Rekrutacja

W najbliższy poniedziałek, 14 września dostępne bedą aktualne formularze rekrutacyjne na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021. Opis procedury rekrutacyjnej w zakładce Rekrutacja. Będzie można zgłosić się na następujące zajecia:
Matematyka dla Ambitnych (opis zadania)

Zapraszamy zainteresowanych rozwiązywaniem problemów matematycznych i przygotowaniem do udziału w konkursach i olimpiadach matematycznych

Szkoła holografii (opis zadania)

Zajęcia dla uczniów zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności związanych z optyką i zdobyciem doświadczenia w pracy w laboratorium fizycznym.

Laboratoria Fizyczne, (opis zadania)

Zajęcia laboratoryjne są zajęciami, na których uczniowie będą mogli rozwinąć swoją pasję pracując w laboratorium i własnoręcznie wykonując doświadczenia pogłębiające wiadomości

Warsztaty Masterclass, (opis zadania)

Ideą Masterclass jest umożliwienie uczniom zdobycia doświadczeń w badaniu podstawowych praw fizyki cząstek elementarnych poprzez samodzielne wykonanie analizy danych w sposób jaki robią to w swojej pracy badawczej naukowcy.

Indywidualne praktyki laboratoryjne, (opis zadania)

W ramach indywidualnych praktyk laboratoryjnych wybrani uczniowie pod okiem i przy wsparciu opiekunów naukowych będą samodzielnie realizować prace naukowo-badawcze.

Kursy przygotowawcze do olimpiady i konkursów fizycznych (opis zadania)

Zajęcia przygotowujące do olimpiady i konkursów fizycznych będą prowadzone będą przez pracowników lub doktorantów Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej

Zajęcia w ramach zadania Mistrz kodowania z powodu sytuacji epidemicznej nie będa mogły się teraz odbywać. W związku z tym rekrutacja na te zajęcia odbędzie się w terminie póżniejszym.
Więcej szczegółow dotyczących rekrutacji w zakładce Rekrutacja. Prosze zwrócić uwagę na dokument grupa docelowa. Są tam informacje dotyczące wieku uczestników do których będa skierowane poszczególne zajęcia.

Rekrutacja trwa od 14.09 do 25.09.

Zajęcia będa odbywały się częściowo zdalnie. Dokładne informacje o terminach zajęć i sposobie ich realizacji pojawią sie w zakładkach poświęconym poszczególnym zajęciom.