Matematyka dla Ambitnych pierwsze zajęcia

Rozpoczynamy zajęcia warsztatowe "Matematyka dla Ambitnych" w roku szkolnym 2019/2020.
Pierwsze zajęcia 1.10.2019 r godz. 16.30-19.45 w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej Koszykowa 75.
Numer sali będzie wywieszony w gmachu na dole.

Zajęcia będa odbywały się we wtorki, godz. 16.30-19.45 W przerwie zajęć, jak zwykle smaczna pizza i coś do picia.

Na pierwszych zajęciach rozpoczniemy od testu, który pozwoli nam na nowo podzielić Was na grupy (ze wzgłędu na stopień zaawansowania) Na test zapraszamy starych i nowych uczestników.
Na zajęcia zapraszamy wszystkie osoby, które uczęszczały na zajęcia w ubiegłym roku i potwierdziły chęć uczestnictwa w roku bieżącym oraz osoby z listy osób zakwalifikowanych i lisy rezerwowej (po dostarczeniu wszystkich dokumentów)
Obie listy znajdują sie w zakładce Matematyka.