Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

Wyniki rekrutacji szkół do zadania "Spotkania z matematyką"

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie udziałem w zajęciach matematycznych dla szkół. Jest nam przykro, że nie możemy przyjąć wszystkich zainteresowanych szkół.
Przede wszystkim nie mogliśmy przyjąć szkół podstawowych- to zadanie jest skierowane do uczniów Szkół licealnych. Po wakacjach rozpoczniemy rekrutację szkół do zadania Matematyka filmowa, na zajęcia w oparciu o przygotowywane filmy lub komiksy matematyczne.

Liczymy, że ze szkołami dla których zabrakło miejsca na liście podstawowej znajdziemy jakąś formułę współpracy i zorganizowania zajęć matematycznych dla uczniów.
Lista szkół przyjętych do projektu znajduje się w zakładce Matematyka, Spotkania z Matematyką.
Uwzględnione zostały tylko szkoły które przysłały dokumenty w terminie.

Z każdej szkoły przyjmiemy jedną grupę uczniów (nie muszą to być uczniowie tylko z jednej klasy)
Szkoły przyjęte do projektu zobowiązane są dostarczyć nam dokumenty rekrutacyjne 25-30 uczniów. Każdy z uczniów powinien założyć konto na portalu i po jego zatwierdzeniu wydrukować kwestionariusz i oświadczenie uczestnika. Dokumenty te po podpisaniu uczestnicy składają w szkołach. Papierowe zgłoszenie szkoły, podpisaną klauzulę informacyjną oraz dokumenty zgłoszonych uczniów powinny być do nas wysłane do 10 czerwca (decyduje data stempla pocztowego)
Wydział Fizyki
ul. Koszykowa 75

z dopiskiem "Rekrutacja MatFizChem" na kopercie.
Komplet dokumentów można też dostarczyć najpóźniej do 10 czerwca 2019 osobiście, w godzinach 10.00-14.00 do pok. 131 Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Szkoły, które chciałyby do projektu włączyć uczniów którzy rozpoczną naukę we wrześniu 2019 roku powinny to zaznaczyć w zgłoszeniu.

Brak terminowego dostarczenia dokumentów zgłoszenia szkoły lub dokumentów uczniów spowoduje skreślenie szkoły z projektu (na to miejsce przyjęte będą szkoły z listy rezerwowej)
W przypadku uczniów, którzy rozpoczną naukę we wrześniu nieprzekraczalny termin przesłania dokumentów uczniów to < strong> 6 września .
Wszystkie szkoły licealne, również te z listy rezerwowej, zapraszamy w dniu 12 września na V Dzień Popularyzacji Matematyki.