Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

Algorytmika

Pierwszy cykl zajęć z Algorytmiki rozpoczynamy w sobotę 25 maja.

Terminy zajęć z Algorytmiki w roku szkolnym 2018/2019
25.05. 2019
01.06.2019
08.06.2019
15.06.2019

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 10.15-13.45 w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75 (Teren Centralny Politechniki Warszawskiej))
Zapraszamy wszystkich zarejestrowanych. Tych którzy jeszcze nie dostarczyli dokumentów uczestnika zapraszamy o godz. 10.00 z podpisanymi dokumentami.