Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

Przygotowanie i przekazanie dokumentów uczestnika

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym do projektu już w tym roku. Tych dla których teraz zabrakło miejsc zapraszamy do udziału w kolejnej rekrutacji we wrzesniu.

Przed przystapieniem do projektu należy jeszcze wypełnić dokumenty uczestnika: kwestionariusz osobowy i oświadczenie uczestnika.
Kwestionariusz osobowy należy wydrukować z systemu po wpisaniu swoich danych. Oświadczenie uczestnika należy wydrukować i podpisać. Na niektórych dokumentach potrzebny jest podpis zarówno uczestnika jak i rodzica/opiekuna prawnego.

Komplet dokumentów można przynieść na pierwsze zajęcia lub dostarczyć najpóźniej do dnia pierwszych zajęć osobiście, w godzinach 10.00-14.00 do pok. 131 Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej lub przesłać pocztą na adres:

Wydział Fizyki
Politechnika Warszawska
ul. Koszykowa 75

z dopiskiem "MatFizChem" na kopercie.

Dokumenty powinny do nas dotrzeć najpóżniej w dniu pierwszych zajęć.
Brak dokumentów oznacza rezygnację uczestnika z udziału w projekcie.

Uczestnicy Matematyki dla Ambitnych proszeni są też o założenie konta na portalu Konkursu Internetowego. (Informację o tym jak to zrobić znajdziecie w zakładce Matematyka dla Ambitnych.)