Przygotowanie i przekazanie dokumentów uczestnika

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym do projektu już w tym roku. Tych dla których teraz zabrakło miejsc zapraszamy do udziału w kolejnej rekrutacji we wrzesniu.

Przed przystapieniem do projektu należy jeszcze wypełnić dokumenty uczestnika: kwestionariusz osobowy i oświadczenie uczestnika.
Kwestionariusz osobowy należy wydrukować z systemu po wpisaniu swoich danych. Oświadczenie uczestnika należy wydrukować i podpisać. Na niektórych dokumentach potrzebny jest podpis zarówno uczestnika jak i rodzica/opiekuna prawnego.

Komplet dokumentów można przynieść na pierwsze zajęcia lub dostarczyć najpóźniej do dnia pierwszych zajęć osobiście, w godzinach 10.00-14.00 do pok. 131 Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej lub przesłać pocztą na adres:

Wydział Fizyki
ul. Koszykowa 75

z dopiskiem "MatFizChem" na kopercie.

Dokumenty powinny do nas dotrzeć najpóżniej w dniu pierwszych zajęć.
Brak dokumentów oznacza rezygnację uczestnika z udziału w projekcie.

Uczestnicy Matematyki dla Ambitnych proszeni są też o założenie konta na portalu Konkursu Internetowego. (Informację o tym jak to zrobić znajdziecie w zakładce Matematyka dla Ambitnych.)