Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$plugin is deprecated w ctools_context_create_user() (linia 35 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/plugins/contexts/user.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ctools_context::$id is deprecated w ctools_access_get_loggedin_context() (linia 1862 z /srv/mfch/sites/all/modules/ctools/includes/context.inc).

Rozpoczynamy rekrutację uczniów do udziału w projekcie

W roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy do udziału w Projekcie w ramach trzech zadań:

Matematyka dla Ambitnych (opis zadania)

Zapraszamy zainteresowanych rozwiązywaniem problemów matematycznych i przygotowaniem do udziału w konkursach i olimpiadach matematycznych

Algorytmika (opis zadania)

Zajęcia są wprowadzeniem do myślenia algorytmicznego

Szkoła holografii (opis zadania)

Zajęcia dla uczniów zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności związanych z optyką i zdobyciem doświadczenia w pracy w laboratorium fizycznym.

Szczegóły procedury przystąpienia do Projektu dostępne są w zakładce Rekrutacja.

Rekrutację uczestników do pozostałych zadań rozpoczniemy we wrześniu 2019.