Rekrutacja na zajęcia Algorytmika oraz Mistrz kodowania

Zapraszamy miłośników informatyki na zajęcia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
W dniach 5.04-18.04 prowadzimy rekrutację na zajęcia

Algorytmika
Poznacie podstawową wiedzę związana z algorytmami oraz sposobami ich wykorzystania do rozwiązywania problemów.
Kurs Algorytmiki to, pięć sobotnich spotkań w gmachu MiNI.
Startujemy już 23 kwietnia o godz. 9.15
Kolejne spotkania 7, 14, 21 oraz 28 maja.

Mistrz Kodowania
Te zajęcia to intensywny kurs programowania-poznacie tajniki kodowania i podstawy Pythona.
Zmierzycie się też z problemami, które można rozwiązać z użyciem komputerów.
Zajęcia będą odbywały się zdalnie w czwartki w godz. 16.00-20.00
na platformie Zoom. Zaczynamy w czwartek 21 kwietnia.

Aby wziąć udział w zajęciach przed pierwszymi zajęciami należy wypełnić wszystkie dokumenty rekrutacyjne i
dokumenty uczestnika zajęć, skany wysłać mailem na adres mfch@mini.pw.edu.pl a oryginały pocztą na adres podany w zakładce Rekrutacja.
Tylko osoby, które dopełnią wszystkich formalności będą mogły wziąć udział w zajęciach. Uczniowie, którzy zgłosili się na zajęcia Mistrza kodowania w marcu
proszone są o dopełnienie formalności.
W przypadku większej liczby zgłoszeń, niż miejsc przeprowadzimy test kwalifikacyjny.